Kim jestem

Nauka angielskiego Kraków

29SlawekJestem lektorem języka angielskiego. Przygodę z językiem angielskim rozpocząłem w roku 1994 kiedy po raz pierwszy odwiedziłem Wielką Brytanię, uczestniczyłem wtedy w bardzo inspirujących zajęciach indywidualnych z wykładowcą z Oxford University – Brucem Corrie.

Naukę kontynuowałem w USA w szkole językowej The English Club w Chicago.

W roku 1999 ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i wtedy na poważnie rozpocząłem nauczanie języka angielskiego. Między czasie studiowałem Europeistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Lingwistykę Stosowaną na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Od 1999r. nieprzerwanie uczę jako lektor w krakowskiej szkole językowej York School of English a od 2003r. w Centrum Językowym Everest. Prowadzę również kursy Business English w ramach dofinansowanych projektów unijnych. W 2012 rozpocząłem współpracę ze szkołą językową Let’s Speak w Krakowie. Współpracuję również z warszawskim centrum językowym ACT.

W tym czasie prowadziłem szkolenia dla wielu firm z siedzibą w Krakowie i okolicach, firm z różnych branż: motoryzacyjnej bankowej, finansowej, farmaceutycznej, lotniczej, usługowej, logistycznej.

W swojej pracy cały czas staram się ulepszać swój warsztat językowy jak i metodyczny. Regularnie uczestniczę w konferencjach IATEFL, warsztatach metodycznych oraz szkoleniach. Niedawno ukończyłem studia z zakresu Lingwistyki Stosowanej by jeszcze lepiej rozumieć kwestie języka angielskiego.

Jestem certyfikowanym egzaminatorem egzaminu TOEIC oraz TOEIC Bridge.

Dzięki bardzo licznym wizytom w Wielkiej Brytanii oraz współpracy z partnerami z Wielkiej Brytanii oraz USA utrzymuję stały kontakt z żywym językiem.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.

Moje CV w skrócie:

Wykształcenie:

Filologia angielska, UJ – studia licencjackie
Europeistyka, Kulturoznastwo UJ – studia magisterskie
Lingwistyka Stosowana, Miedzykulturowa Komunikacja w Biznesie (filologia angielska) WSE – studia magisterskie

Doświadczenie:

2000 – nadal: York School of English, Kraków
2001 – nadal: Centrum Jezykowe Everest
2001 – 2005: Centrum Językowe The Mission, Kraków
2004 – 2006: Szkoła Językowe Empik, Kraków
2004, 2006: Select English, Cambridge
2013 – nadal: Let’s Speak, Kraków
2014 – nadal: ACT, Warszawa
2015 – nadal: Eklektika, Warszawa

Szkolenia:

Egzaminator TOEIC, Konferencje IATEFL, SEAL, Liverpool, Szkolenia Macmillan, British Councill.

Jeżeli szukasz Native Speakera – współpracuję z Hannah Miller – więcej info w zakładce Native Speaker, a może lektora języka niemieckiego w Krakowie?

Pozdrawiam,
mgr Sławomir Mikos

Dodaj komentarz