Dla firm

Zajęcia w firmach to moja specjalność. Szkolenia w firmach prowadzę od początku swojej przygody z nauczaniem języka angielskiego. Uczę w wielu firmach jako lektor szkół językowych – York School of English, The Mission, Everest oraz szkoły Let’s Speak. Prowadziłem zajęcia językowe w firmach w ramach projektów unijnych – między innymi Angielski i Techniki Pamięciowe, Angielski w Biznesie, Pomnożymy Twój Kapitał … Ludzki.

Uczę w małych firmach jak i w dużych organizacjach międzynarodowych. Wiedza jaką zdobyłem podczas pracy w zróżnicowanych środowiskach biznesowym pozwala lepiej dopasować program nauki w danej organizacji.  Dzięki współpracy z Hanna Miller – Amerykanką mieszkającą w Krakowie mogę zaoferować kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb szkolenia z j. angielskiego w firmie.

Doświadczenia nabyte w pracy w firmach pozwala mi dopasować swoje autorskie lekcje do potrzeb firmy a połączenie wiedzy zdobytej na studiach filologicznych nauczycielskich oraz lingwistycznych daje bazę do silnego warsztatu językowego.

Oferuję zajęcia indywidualne oraz grupowe z General, Business English, English for Specific Purposes.

Jeżeli Twoja firma potrzebuje wzmocnić język angielski wśród pracowików – chętnie podejmuję to wyzwanie.